Mentoři do škol

Live stream chystaný květen 2021

Přednáška na téma:

Výlet do budoucnosti

Vědět, jaké profese mají budoucnost je důležité, ale podstatnější je poznat sebe sama. Jaké jsou tvé silné a slabé stránky, v čem jsi dobrý/á, jaká je tvá energie?

Přednáška ukáže to, co odhalila také Covid pandemie, technické minimum, které bude potřeba pro každou profesi již v následujících pěti letech. Logika semináře je odlišná v tom, že úspěšný absolvent a pracovník nezíská svůj úspěch tvrdou prací, ale tím, že uplatní to, co mu jde přirozeně dobře, bez „vydření si“ profesionality. Zvláště vhodné pro 3. a 4. ročníky.

Logika semináře je odlišná v tom, že úspěšný absolvent a pracovník nezíská svůj úspěch tvrdou prací, ale tím, že uplatní to, co mu jde přirozeně dobře, bez „vydření si“ profesionality. Zvláště vhodné pro 3. a 4. ročníky.

  • Úvodní slovo: 8:15 – 8:20
  • Přednáška: 8:20 – 9:10
  • Diskuze s hostem: 9:15 – 9:45
Hanka Púllová

Hanka Púllová

Hanka Púllová, expertka na budoucnost práce, tento časový horizont vidí jako smysluplný, protože je to, jak sama říká: „Doba dostatečně krátká na to, abychom dokázali dohlédnout většinu důležitých změn a zároveň dost dlouhá na to, abychom se na ně dokázali připravit.“

Ať víte, co se kde šustne!