Stáže a praxe

Nabízíme stáže a praxe pro každého středoškolského studenta.

Stáže a praxe

Vyber si stáž, která tě bude bavit a posune tě dál.

Grafik pro tištěné podklady

Ideální pro: studenty

Jsi kreativní, tvůrčí a chceš mít praxi jako grafik? Rozkoukáváš se v grafických programech nebo už v nich s přehledem tvoříš? Pojď si zkusit, jak se dělá grafika pro profi akci! Budeš tvořit grafické podklady jako: – velkoformátové programy akce – jmenovky pro účastníky, přednášející a partnery akce -roll-up konference. Dej nám o sobě vědět!

Pomoc při podzimním Barcampu

Ideální pro: studenty

Chceš nám pomoci přímo na akci 25. září, v den ,,D“? Tak se nám ozvi!

Správce sociálních sítí

Ideální pro: studenty

Na sociálních sítích jsi jako doma? Baví tě tvořit vzdělávací obsah pro studenty? Pojď si zkusit, jak se dělá grafika pro profi akci! Budeš se starat o naše sítě FB a IG od pravidelné publikace příspěvků, sem tam publikace storýček až po správu události. Zaujalo? Tak nám napiš.

Grafik pro online podklady

Ideální pro: všechny

Jsi kreativní, tvůrčí a chceš mít praxi jako grafik? Rozkoukáváš se v grafických programech nebo už v nich s přehledem tvoříš? Pojď si zkusit, jak se dělá grafika pro profi akci! Budeš tvořit grafické podklady hlavně pro on-line prostředí: – pro sociální sítě (pravidelné příspěvky a bannery) – pro jednotlivé přednášející a celkový program konference – pro stream celé konference na youtube. Dej nám o sobě vědět!

Copywriter/Blogger

Ideální pro: studenty

Tohle je nabídkla pro psavce, kteří chtějí pomoci dobré věci a získat zkušenosti s propagací akce pro studenty. Co bude tvou náplní? – psaní blogových příspěvků a pr textů pro partnery nebo na web. Ozvi se nám a budeš si moci svoje dovednosti ověřit v praxi při přípravě profi konference.

Máš zájem o stáž? Vyplň dotazník a my už to zařídíme.

Ať víte, co se kde šustne!