Tým

O nás

Kdo jsme?

Jsme tým, který už od roku 2017, pracuje na co největší nabídce praxí pro středoškolské studenty s pořádnou dávkou vzdělávacích akcí navrch. K tomů organizujeme podpůrná setkání zástupců škola a firem, aby studenti středních škol měli po ukončení studia praxi a věděli, kam kariérně směřovat.

,,Tvoříme prostor, kde studenti získají informace a dovednosti, se kterými úspěšně vstoupí na trh práce.“

Akce, které nastartují kariéru od CETAS z.s.

Co je naším cílem?

,,Naším cílem je nabídnout vzdělávací programy a poskytnout prostor pro roční praxi každému středoškolskému studentovi. Dáváme tak každému větší šanci při uplatnění na trhu práce a možnost nalézt práci, která ho bude bavit.

Co jsme už dokázali?

Na jaře 2022 jsme uspořádali hybridní (online, offline) konferenci Pražský Barcamp. V červnu 2022 jsme realizovali Kulaté stoly pro zástupce škol a firem a také Projektový den: Profese, jak to vidí starší.
V roce 2021 jsme uspořádali jarní streamovanou a podzimní hybridní (online, offline) konferenci Pražský Barcamp. V říjnu 2021 jsme realizovali Projektový den a od února 2021 jsme začali s projektem: Mentoři do škol.
14. listopadu 2020 – Streamovaná konference Pražský Barcamp
Jaro 2020 – live streamovaná konference Pražský Barcamp
6. dubna 2019 – Konference Pražský Barcamp a setkání Kulaté stoly
14. dubna 2018 – Konference Pražský Barcamp a setkání Kulaté stoly
7. dubna 2017 – Konference Pražský Barcamp a setkání Kulaté stoly

Vizí

je, aby každý student měl před dokončením školy za sebou roční praxi.

Misí

jsou konference, setkání a propojování škol a firem, aby možnosti praxe a budoucího uplatnění byly co největší a nejsnáze dosažitelné.

Cílem

je zvyšovat počet nabízených praxí, spolupracujících firem, workshopů i konferencí na jednotlivých školách, aby byly co největší možnosti výběru, dostatek informací a povědomí, v čem má každý své silné stránky.

Ať máte přehled!