posluchači

Naše programy

Jaké programy nabízíme?

Veškeré naše vzdělávací programy přímo podporují studenty v oblastech osobního a kariérního rozvoje, ať se jedná o inspiraci nebo předávání know-how od mentorů v rámci konference, workshopu nebo při poslechu podcastů.

Pro prohloubení spolupráce mezi středními školami a firmami, pořádáme pravidelná setkání na bázi networkingu. Výstupy z nich implementujeme do všech našich aktivit.

Celodenní akce přímo na střední škole plná osobně-rozvojových workshopů pro studenty a networkingových setkání pro pedagogy.

Live stream Mentoři do škol: nejsem mimo, se zajímavými osobnostmi ze světa businessu a kariérního poradenství pro studenty.

Pravidelně pořádáme konferenci Pražský Barcamp se zaměřením na osobní a kariérní rozvoj studentů.

Reference

Něco od našich účastníků

Klaudie Kluková

“Díky jejich konferenci jsem si uvědomila, co mě vlastně baví a začala se tomu více věnovat. Dnes jsem na Vysoké škole v Anglii a mohu dál pracovat na svém talentu řízení lidí.”

Klaudie Kluková

Jakub Řezníček

“Díky výzvě z konference jsem si mohl vyzkoušet, co to znamená zorganizovat celodenní akci a že to není „jen“ o obesílání pár lidí na školách.”

Jakub Řezníček

Paola Bianca Sissak

“První rok na konferenci jsem byla účastník, dnes už jsem pátým rokem členem organizačního týmu Pražského Barcampu a starám se o sociální sítě.”

Paola Bianca Sissak

Honza Vomáčka

“Pomáhají studentům na střední škole získat praxi a ještě poznat svoje silné stránky. Tohle mi zatím nikdo ve škole nenabídl. Díky, že nám pomáháte.”

Honza Volf

Ať máte přehled!